Na ndiqni ne facebook
  Diskutim-Hyrja - Temë e re - Kërko - Kontakto  
Bordi Diskutimit / Historia dhe Tradita! Radhitur sipas: Përgjigje të reja. Radhit sipas: Tema të reja
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Temat Replika  Shikuar  Autor Autori i fundit
Personalitete:  1 103 Gallapjani
7 Korrik 2017 15:26
Gallapjani
7 Korrik 2017 15:30
100 vjet krahinė autonome (Vetė Qeverimi)  0 480 Arjan Kallco
9 Dhjetor 2016 11:14
Arjan Kallco
9 Dhjetor 2016 11:14
A kujdesėt ndokush pėr varrezat e pėrbashkėta tė gjilanasve!?  0 447 Gallapjani
17 Nëntor 2016 15:43
Gallapjani
17 Nëntor 2016 15:43
Robespieri : Ta shpėtojmė lirinė me terror  0 302 Arjan Kallco
28 Korrik 2016 11:43
Arjan Kallco
28 Korrik 2016 11:43
Sakrificat e familjes Kosumi nga Tygjeci  0 370 Gallapjani
8 Prill 2016 15:38
Gallapjani
8 Prill 2016 15:38
Sahit Zubaku u flijua pėr bashkėvendės e mė gjėrė  0 3140 Gallapjani
14 Shkurt 2015 08:22
Gallapjani
14 Shkurt 2015 08:22
Nuhi Berisha-nismėtar pėr ēlirimin e Kosovės  0 1354 Gallapjani
27 Janar 2015 03:51
Gallapjani
27 Janar 2015 03:51
Ajeti (Sopi) Bllata -Kaēaku i Anamoravėe  1 630 Gallapjani
27 Janar 2015 03:39
Gallapjani
27 Janar 2015 03:43
70 vjetori i Masakrės sė Gjilanit  3 2016 Gallapjani
3 Dhjetor 2014 13:58
Gallapjani
25 Dhjetor 2014 12:57
70 vjetori i Plojes nė Karadak  0 701 Gallapjani
4 Dhjetor 2014 06:27
Gallapjani
4 Dhjetor 2014 06:27
Miq zgjedhim ata qė janė ngjashėm me veten ?  0 2621 Arjan Kallco
17 Tetor 2014 08:11
Arjan Kallco
17 Tetor 2014 08:11
PERĖNDIMI I PERĖNDIMIT  0 2484 Arjan Kallco
27 Gusht 2014 06:19
Arjan Kallco
27 Gusht 2014 06:19
Ku pėrfundoi ndjenja e turpit ?  0 2262 Arjan Kallco
19 Gusht 2014 14:25
Arjan Kallco
19 Gusht 2014 14:25
RILINDJE DO TĖ THOTĖ RIKTHIM NĖ TRADITAT  0 2497 Arjan Kallco
5 Gusht 2014 07:29
Arjan Kallco
5 Gusht 2014 07:29
A ėshtė koha ilaēi mė i mirė? Kallēo&Bruni  0 2348 Arjan Kallco
1 Gusht 2014 07:15
Arjan Kallco
1 Gusht 2014 07:15
Vdesim, nėse nuk pėrēojmė Bruni & Kallēo  0 2113 Arjan Kallco
15 Korrik 2014 08:04
Arjan Kallco
15 Korrik 2014 08:04
Reportazh udhėtimi : Trieste udhėkryqi i kulturave  0 2143 Arjan Kallco
22 Qeshor 2014 13:36
Arjan Kallco
22 Qeshor 2014 13:36
Reportazh udhėtimi : Nė gjurmėt e qytetėrimeve  0 1984 Arjan Kallco
19 Qeshor 2014 06:50
Arjan Kallco
19 Qeshor 2014 06:50
Reportazh Udhėtimi: Kultura nuk mban pėrgjegjėsitė e politikės  0 349 Arjan Kallco
18 Qeshor 2014 07:11
Arjan Kallco
18 Qeshor 2014 07:11
Unikaliteti dhe rėndomtėsia nė pėrballje vlerash  0 412 Arjan Kallco
27 Maj 2014 13:44
Arjan Kallco
27 Maj 2014 13:44
Erdha nga dashuria, po iki me dashuri  0 383 Arjan Kallco
21 Prill 2014 12:18
Arjan Kallco
21 Prill 2014 12:18
Qendresa / rezistenca dhe bashkepunimi / kolaboracioni ne shqiperi 1939 - 1944  1 477 Skender Maci
12 Prill 2014 16:57
Skender Maci
19 Prill 2014 18:13
Jacques Le Goff – studiuesi mė i madh i Mesjetės  0 434 Arjan Kallco
2 Prill 2014 07:09
Arjan Kallco
2 Prill 2014 07:09
Njė ekspozitė fotografike pėr Shqipėrinė nė Ferrara  1 4147 Arjan Kallco
24 Mars 2014 08:06
Arjan Kallco
25 Mars 2014 08:24
Leo Freundlich- Korrespondenca shqiptare 1913 - 1914  9 3152 Skender Maci
13 Tetor 2013 11:56
Skender Maci
30 Janar 2014 15:13
Makiaveli, PRINCI dhe 5 shekujt e tij  0 3466 Arjan Kallco
10 Dhjetor 2013 07:12
Arjan Kallco
10 Dhjetor 2013 07:12
Dita e trashėgimisė kulturore nė Ersekė  1 1014 Arjan Kallco
23 Gusht 2013 14:06
Arjan Kallco
24 Gusht 2013 06:18
Mesdheu : origjina e letėrsisė sė udhėtimit (Reportazh II)  0 1103 Arjan Kallco
5 Korrik 2013 14:03
Arjan Kallco
5 Korrik 2013 14:03
Kur nisesh pėr udhė (Reportazh I)  0 428 Arjan Kallco
4 Korrik 2013 08:54
Arjan Kallco
4 Korrik 2013 08:54
Carl Leonhard Reinhold dhe njė studim i dobishėm filozofik (I)  0 1329 Arjan Kallco
13 Qeshor 2013 04:48
Arjan Kallco
13 Qeshor 2013 04:48
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Temë e re
Mesazhi juaj
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Script AutoTab  Zgjidh Ngjyren  Image Link  URL Link  Insert YouTube video  *BbCode    :) ;) :-p :-( (Më shumë) 

 » Emri  » Fjalëkalimi (Harova) 
 Vetëm përdoruesit e rregjistruar mund të postojnë këtu. Shkruaj korrektësisht fjalëkalimin para se të postosh, ose regjistrohu.