Na ndiqni ne facebook
  Diskutim-Hyrja - Temë e re - Kërko - Kontakto  
Bordi Diskutimit / Ligji dhe Drejtėsia! Radhitur sipas: Përgjigje të reja. Radhit sipas: Tema të reja
. 1 . 2 . 3 . >>
Temat Replika  Shikuar  Autor Autori i fundit
Kurajoja e Prometeut (Njerėzimi) dhe mostoleranca e Zeusit (Politika)  0 15016 Arjan Kallco
21 Qeshor 2012 14:25
Arjan Kallco
21 Qeshor 2012 14:25
Arjan Kallco: Me dhe pa Kushtetutė  1 6192 Arjan Kallco
12 Mars 2012 13:19
Arjan Kallco
12 Mars 2012 13:21
Faik Konica: Epiri shqiptar  0 4417 Linda
16 Shtator 2011 04:09
Linda
16 Shtator 2011 04:09
Faik Konica: Iu rrėfej grekėrit  0 1995 Linda
16 Shtator 2011 04:08
Linda
16 Shtator 2011 04:08
Letra sekrete e Gorbaēovit pėr Ramiz Alinė  0 3035 Linda
24 Korrik 2011 08:04
Linda
24 Korrik 2011 08:04
INTERVISTA PA DORASHKA/ Ambasadori danez  3 1794 Ana
18 Korrik 2011 13:24
Ana
18 Korrik 2011 13:30
Fjalėt e fundit - njė libėr qė sjell tė vėrteta dėshirat e fundit tė tė dėnuarve  0 2680 Arjan Kallco
18 Maj 2011 12:40
Arjan Kallco
18 Maj 2011 12:40
Skandalet e Sali Berishes  2 4636 Linda
17 Maj 2011 13:34
Linda
17 Maj 2011 13:36
Mero Baze: Kriza e vitit 1997  26 5174 Linda
22 Prill 2011 04:03
Linda
17 Maj 2011 10:42
Ja si Shqiperia po ndryshon  1 1013 Linda
6 Maj 2011 04:37
Linda
6 Maj 2011 04:39
Gary Kokalari: "Enver" Berisha dhe "Sali" Basha  1 845 Linda
4 Maj 2011 13:33
Skender Maci
5 Maj 2011 07:27
Politike antikombetare  0 614 Linda
4 Maj 2011 13:45
Linda
4 Maj 2011 13:45
Agim HAMITI: «Njė zė nga shkretėtira shqiptare»  5 11269 Linda
28 Prill 2011 09:39
Linda
28 Prill 2011 09:42
50 nga prapaskenat, mashtrimet, aferat dhe krimet me emrin "SALI"  1 1667 Linda
5 Prill 2011 04:24
Linda
5 Prill 2011 04:25
Geri Kokalari: Limpreht e dinte qė Berisha kurohej me antidepresiv  2 1241 Linda
3 Prill 2011 04:07
Linda
5 Prill 2011 02:33
Kanuni i Leke Dukagjinit dhe ngjashmeria e tij me lashtesine dhe te drejten romake  4 2326 Linda
29 Mars 2011 03:45
Linda
29 Mars 2011 03:49
Prof.Dr.Mehdi HYSENI:JO, KURRFARĖ KOMENUELTHI, POR VETĖM RIBASHKIM ME SHQIPĖRINĖ ETNIKE NATYRALE!  0 767 Linda
24 Mars 2011 04:41
Linda
24 Mars 2011 04:41
Ēobo Skėnderi: Profani, Profeti Moskės!  0 727 Linda
23 Mars 2011 03:53
Linda
23 Mars 2011 03:53
Prof.dr. Eshref Ymeri: "Ca ngjarje "rastėsore" nė karrierėn e Presidentit Topi"  4 1721 Linda
18 Mars 2011 09:24
Linda
18 Mars 2011 09:27
Gėnjeshtrat e familjes Berisha pėr Gėrdecin  0 734 Linda
16 Mars 2011 04:55
Linda
16 Mars 2011 04:55
Rasim Bebo: Strategjia e Ramis Alisё  0 802 Linda
7 Mars 2011 09:51
Linda
7 Mars 2011 09:51
Pėrplasja nė Uashington pėr Epirin e Veriut  1 1109 Linda
4 Mars 2011 06:48
Linda
4 Mars 2011 06:49
Historia e masakres ndaj shqiptareve qe ndodhi me 1 Prill 1945, roli-i-Ramiz-Alise  3 1159 Linda
10 Shkurt 2011 03:45
Lumo Plaku
3 Mars 2011 03:19
Regjistrimi i popullsisė, KLD, Spahiu: Jo mbi bazėn etnike dhe fetare  0 689 Linda
1 Mars 2011 02:19
Linda
1 Mars 2011 02:19
Sadedin ĒELIKU: Boshti sllavo-ortodoks gllabėron Shqipėrinė  0 734 Linda
28 Shkurt 2011 10:41
Linda
28 Shkurt 2011 10:41
Mero Baze: Pushteti blihet, por historia Jo!  0 775 Linda
23 Shkurt 2011 10:18
Linda
23 Shkurt 2011 10:18
Shkruajti kundėr Greqisė, shkarkohet diplomati i MPJ  1 626 Linda
23 Shkurt 2011 10:06
Linda
23 Shkurt 2011 10:06
Gani Qarri: Ē'po ndodhė nė Shqipėri  2 1020 Gani Qarri
28 Janar 2011 19:24
Skender Maci
15 Shkurt 2011 07:15
Matt Braddy: Populli shqiptar po parandalon autoritarizmin  7 922 Linda
8 Shkurt 2011 10:17
Skender Maci
10 Shkurt 2011 10:10
Ramiz Alia dhe N.Hoxha - agjentė tė UDB-ės sipas Veli Llakaj  0 1883 Linda
10 Shkurt 2011 03:48
Linda
10 Shkurt 2011 03:48
. 1 . 2 . 3 . >>
Temë e re
Mesazhi juaj
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Script AutoTab  Zgjidh Ngjyren  Image Link  URL Link  Insert YouTube video  *BbCode    :) ;) :-p :-( (Më shumë) 

 » Emri  » Fjalëkalimi (Harova) 
 Vetëm përdoruesit e rregjistruar mund të postojnë këtu. Shkruaj korrektësisht fjalëkalimin para se të postosh, ose regjistrohu.