Na ndiqni ne facebook
  Diskutim-Hyrja - Temë e re - Kërko - Kontakto  
Bordi Diskutimit / Politika dhe Ekonomia! Radhitur sipas: Përgjigje të reja. Radhit sipas: Tema të reja
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Temat Replika  Shikuar  Autor Autori i fundit
Shqiperija ne rrugen e saj drejt europes II  . 2 . 3 . 4 ... 14 . 15 . 449 27654 Skender Maci
19 Dhjetor 2014 13:35
Skender Maci
28 Qeshor 2017 15:22
Zygmunt Bauman : Revolucioni kulturor ėshtė njė sipėrmarrje afatgjatė (II)  0 20 Arjan Kallco
16 Maj 2017 14:45
Arjan Kallco
16 Maj 2017 14:45
Zygmunt Bauman : Revolucioni kulturor ėshtė njė sipėrmarrje afatgjatė (I)  0 19 Arjan Kallco
15 Maj 2017 15:49
Arjan Kallco
15 Maj 2017 15:49
RENDI BOTĖROR DHE NAFTA  0 210 Arjan Kallco
8 Janar 2016 12:41
Arjan Kallco
8 Janar 2016 12:41
Prof. Saskia Sassen – Ekonomia globale po degjeneron  0 216 Arjan Kallco
25 Tetor 2015 08:27
Arjan Kallco
25 Tetor 2015 08:27
Filozofi italian Masimo Kaēari: Fundi i Perėndimit  0 262 Arjan Kallco
20 Shtator 2015 14:18
Arjan Kallco
20 Shtator 2015 14:18
Shqiperija ne rrugen e saj drejt europes  . 2 . 3 . 4 . 109 60098 Skender Maci
5 Mars 2013 07:29
Skender Maci
17 Dhjetor 2014 16:29
Filozofi italian Vatimo : Tė blejmė armė pėr palestinezėt  0 2182 Arjan Kallco
17 Korrik 2014 07:08
Arjan Kallco
17 Korrik 2014 07:08
A kemi nevojė pėr njė filozofi tė drejtė politike?  0 2176 Arjan Kallco
17 Shkurt 2014 12:16
Arjan Kallco
17 Shkurt 2014 12:16
Nje oferte helmuese per shqiperine  0 3095 Skender Maci
14 Nëntor 2013 16:39
Skender Maci
14 Nëntor 2013 16:39
Detyrat historike tė sė Majtės  0 2887 Arjan Kallco
18 Shtator 2013 12:36
Arjan Kallco
18 Shtator 2013 12:36
Arsimi dhe vendi i saj nė OSBE  0 2333 Arjan Kallco
19 Korrik 2013 08:06
Arjan Kallco
19 Korrik 2013 08:06
Djepi i patriotizmit, i harruar nga shteti  0 4439 Arjan Kallco
18 Maj 2013 07:55
Arjan Kallco
18 Maj 2013 07:55
Njė emėr qė i bėn nder Italisė  0 1542 Arjan Kallco
29 Prill 2013 06:35
Arjan Kallco
29 Prill 2013 06:35
Masakėr nė Boston - siguria nė rrezik  0 738 Arjan Kallco
16 Prill 2013 08:25
Arjan Kallco
16 Prill 2013 08:25
KĖMBANAT E ALARMIT PĖR EUROPĖN  0 1315 Arjan Kallco
26 Shkurt 2013 07:10
Arjan Kallco
26 Shkurt 2013 07:10
Bota nuk ka nevojė pėr njė president biznesmen  0 804 Arjan Kallco
4 Tetor 2012 07:31
Arjan Kallco
4 Tetor 2012 07:31
A ėshtė kriza greke pasojė e mafjeve? Roberto Saviano  0 856 Arjan Kallco
27 Gusht 2012 07:57
Arjan Kallco
27 Gusht 2012 07:57
Fundi i qytetėrimit kapitalist  0 2952 Arjan Kallco
3 Prill 2012 12:50
Arjan Kallco
3 Prill 2012 12:50
TĖ NDĖRTOJMĖ SHTIGJE SĖ BASHKU PĖR MUNDĖSI PUNĖSIMI NĖ RAJONIN NDĖRKUFITAR  0 2236 Arjan Kallco
27 Mars 2012 14:33
Arjan Kallco
27 Mars 2012 14:33
Takimi me Ambasadoren Fiona Mcllwham  0 1427 Arjan Kallco
4 Shkurt 2012 09:35
Arjan Kallco
4 Shkurt 2012 09:35
SIRENA ALARMI PER MBARE SHQIPTARET  1 1472 Alban Dega
23 Janar 2012 20:49
Alban Dega
23 Janar 2012 20:50
Lidhja shkollė – treg pune ka humbur drejtimin dhe besimin  0 819 Arjan Kallco
21 Dhjetor 2011 10:12
Arjan Kallco
21 Dhjetor 2011 10:12
Shkrimtarja Anne Holt: Nė Norvegji nuk ka pasur kurrė tensione, jetonim nė paqe  0 1970 Arjan Kallco
23 Korrik 2011 06:42
Arjan Kallco
23 Korrik 2011 06:42
Kriza ekonomike globale dhe informimi i qytetarėve  0 1172 Arjan Kallco
20 Korrik 2011 05:27
Arjan Kallco
20 Korrik 2011 05:27
Historia po paguan haraēin e aventurierėve dritėshkurtėr  0 1145 Arjan Kallco
13 Korrik 2011 14:27
Arjan Kallco
13 Korrik 2011 14:27
Njė veprimtari shembullore e shqiptarėve tė Vaterburit  0 1792 Alban Dega
10 Qeshor 2011 10:54
Alban Dega
10 Qeshor 2011 10:54
Te dhunohesh? me plote bindeje mallkim  0 2910 tea hida
7 Qeshor 2011 07:11
tea hida
7 Qeshor 2011 07:11
Frank Shkreli: Fjalimi i Presidentit Obama mbi Gjėndjen e Kombit  4 972 Frank Shkreli
26 Janar 2011 14:00
Skender Maci
25 Prill 2011 12:51
Paaftėsia politike e politikės dhe kultura nga Arjan Th. Kallēo  4 940 Arjan Kallco
4 Prill 2011 10:54
Skender Maci
24 Prill 2011 15:49
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Temë e re
Mesazhi juaj
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Script AutoTab  Zgjidh Ngjyren  Image Link  URL Link  Insert YouTube video  *BbCode    :) ;) :-p :-( (Më shumë) 

 » Emri  » Fjalëkalimi (Harova) 
 Vetëm përdoruesit e rregjistruar mund të postojnë këtu. Shkruaj korrektësisht fjalëkalimin para se të postosh, ose regjistrohu.