Na ndiqni ne facebook
 - Kërko - Kontakto  
 » Emri  » Fjalëkalimi (Harova) 
Bordi Diskutimit Temat Replika
Politika
Politika dhe Ekonomia!
Nė kėtė seksion mund tė diskutohet pėr politikėn dhe ekonominė si dhe pėr probleme tė tjera tė ngjashme tė lidhura me kėto fusha. Pjesėmarėsit janė tė lirė tė krijojnė tema tė reja, postojnė mesazhe, replikojnė etj.
129 643
Ligji
Ligji dhe Drejtėsia!
Nė kėtė seksion mund tė diskutohet pėr ligjin, rendin, gjykatat etj, ku tė pranishėm do tė jenė edhe juristė, tė cilėt do tė komunikojnė me diskutantėt pėr probleme tė ndryshme tė legjislacionit e drejtesise shqiptare si dhe pėr cėshtje konkrete gjyqėsore.
88 129
Historia
Historia dhe Tradita!
Nė kėtė seksion mund tė diskutohet pėr historinė tonė dhe atė botėrore, traditat, zakonet, fetė etj. Diskutantėt janė tė lirė tė krijojnė tema, postojnė materiale, tė replikojnė etj.
227 798
Kultura
Kulturė dhe Art!
Nė kėtė seksion mund tė diskutohet pėr kulturėn dhe artin ne pergjithėsi, letėrsinė, sportin, jetėn e perditshme, biseda te lira etj. Diskutantėt janė te lirė tė krijojnė tema e te postojnė materiale, te replikojnė etj.
552 574
Diskutimet e fundit Radhitur sipas: Përgjigje të reja. Radhit sipas: Tema të reja
Temat  Replika   Shikuar  Autor Autori i fundit
Shqiperija ne rrugen e saj drejt europes II  . 2 . 3 . 4 ... 15 . 16 . 470 28836 Skender Maci
19 Dhjetor 2014 13:35
Skender Maci
23 Shtator 2017 12:38
Alban Dega: I have a dream... Ismail kadare te enjten Nobelist  27 133781 Alban Dega
5 Tetor 2010 21:08
Skender Maci
28 Gusht 2017 17:36
LULEBORET E MIA - tregim Elisabetta Bagli  0 570 Arjan Kallco
11 Gusht 2017 12:33
Arjan Kallco
11 Gusht 2017 12:33
Personalitete:  1 82 Gallapjani
7 Korrik 2017 15:26
Gallapjani
7 Korrik 2017 15:30
Nė epokėn e mediokracisė mungojnė diskutimet  0 39 Arjan Kallco
23 Qeshor 2017 06:50
Arjan Kallco
23 Qeshor 2017 06:50
Zygmunt Bauman : Revolucioni kulturor ėshtė njė sipėrmarrje afatgjatė (II)  0 54 Arjan Kallco
16 Maj 2017 14:45
Arjan Kallco
16 Maj 2017 14:45
Zygmunt Bauman : Revolucioni kulturor ėshtė njė sipėrmarrje afatgjatė (I)  0 50 Arjan Kallco
15 Maj 2017 15:49
Arjan Kallco
15 Maj 2017 15:49
Prof. Maggioli : Tė rinjtė duhet tė pėrqafojnė gjithmonė ide tė reja  0 67 Arjan Kallco
13 Maj 2017 13:22
Arjan Kallco
13 Maj 2017 13:22
AKTIVISTI GJENIAL I FILOZOFISĖ – XHERARDO MAROTA  0 351 Arjan Kallco
31 Janar 2017 15:01
Arjan Kallco
31 Janar 2017 15:01
Mbrėmja qendrore - TREGIM  1 405 Arjan Kallco
21 Dhjetor 2016 15:20
Arjan Kallco
21 Dhjetor 2016 15:21
TINGUJT E RRUGICAVE ose ruajtja e traditave  0 601 Arjan Kallco
20 Dhjetor 2016 13:53
Arjan Kallco
20 Dhjetor 2016 13:53
100 vjet krahinė autonome (Vetė Qeverimi)  0 439 Arjan Kallco
9 Dhjetor 2016 11:14
Arjan Kallco
9 Dhjetor 2016 11:14
A kujdesėt ndokush pėr varrezat e pėrbashkėta tė gjilanasve!?  0 418 Gallapjani
17 Nëntor 2016 15:43
Gallapjani
17 Nëntor 2016 15:43
Foucault : Filozofėt janė diagnostikuesit e sė tashmes sė njė kulture  0 469 Arjan Kallco
4 Nëntor 2016 18:26
Arjan Kallco
4 Nëntor 2016 18:26
BANJAT PĖR NXĖNĖSIT - tregim nga Pierangelo Filigheddu  0 239 Arjan Kallco
6 Tetor 2016 15:03
Arjan Kallco
6 Tetor 2016 15:03
Brunela Xhovanini Nė njė dimension tjetėr (nga libri Fluturim fluturash)  0 296 Arjan Kallco
18 Shtator 2016 14:58
Arjan Kallco
18 Shtator 2016 14:58
Fati i njė vendi ėshtė fati i njė qytetėrimi - Pierfranco Bruni (II)  0 259 Arjan Kallco
5 Shtator 2016 11:54
Arjan Kallco
5 Shtator 2016 11:54
Fati i njė vendi ėshtė fati i njė qytetėrimi - Pierfranco Bruni (I)  0 189 Arjan Kallco
2 Shtator 2016 11:51
Arjan Kallco
2 Shtator 2016 11:51
Fati i njė vendi ėshtė fati i njė qytetėrimi - Pierfranco Bruni (I)  0 180 Arjan Kallco
2 Shtator 2016 09:54
Arjan Kallco
2 Shtator 2016 09:54
Poeti italian Davide Rondoni: Kush e tha se poezia ka vdekur?  0 270 Arjan Kallco
26 Gusht 2016 10:07
Arjan Kallco
26 Gusht 2016 10:07
Filozofi italian Remo Bodei : Tė krijojmė njė racionalizėm tė hapur  0 328 Arjan Kallco
19 Gusht 2016 11:48
Arjan Kallco
19 Gusht 2016 11:48
Njė njohje e ēuditshme - tregim nga Elisabetta Bagli  0 375 Arjan Kallco
5 Gusht 2016 08:10
Arjan Kallco
5 Gusht 2016 08:10
Robespieri : Ta shpėtojmė lirinė me terror  0 283 Arjan Kallco
28 Korrik 2016 11:43
Arjan Kallco
28 Korrik 2016 11:43
Michel Houellebecq : Kėshilla tė dėshpėruara pėr tė qėndruar aktivė  0 251 Arjan Kallco
22 Korrik 2016 08:11
Arjan Kallco
22 Korrik 2016 08:11
Histori pėr Italianėt e Shqipėrisė  0 284 Arjan Kallco
29 Maj 2016 14:23
Arjan Kallco
29 Maj 2016 14:23
Pierfranco Bruni -  0 336 Arjan Kallco
6 Maj 2016 05:31
Arjan Kallco
6 Maj 2016 05:31
Njė datė simbolike pėr dy gjenitė e Letėrsisė botėrore  0 542 Arjan Kallco
4 Maj 2016 12:54
Arjan Kallco
4 Maj 2016 12:54
Njeriu i ri modern ėshtė i zbrazur nga pasionet  0 323 Arjan Kallco
29 Prill 2016 13:09
Arjan Kallco
29 Prill 2016 13:09
DITA BOTĖRORE E LIBRIT NĖ BIBLIOTEKĖN "TH.MITKO", KORĒĖ  0 546 Arjan Kallco
24 Prill 2016 07:59
Arjan Kallco
24 Prill 2016 07:59
Rregulla pėr tė jetuar nė paqe me veten  0 424 Arjan Kallco
21 Prill 2016 06:51
Arjan Kallco
21 Prill 2016 06:51